Bloomberg: США схвалили продаж Україні партії Javelin на $39 млн

Javelin — головна протитанкова зброя армії і морської піхоти США — Bloomberg: США схвалили продаж Україні партії Javelin на $39 млн
Javelin — головна протитанкова зброя армії і морської піхоти США
Україні має отримати 150 протитанкових ракет і дві ракетні пускові установки Об этом сообщает headlines.in.ua со ссылкой на СМИ.


Державний департамент США схвалив, а Конгрес неофіційно підписав контракт на поставку протитанкової зброї Javelin Україні на 39 мільйонів доларів.


Про це повідомляє Bloomberg.


За словами одного з анонімних чиновників, про поставку 150 протитанкових ракет і двох додаткових ракетних пускових установок можуть оголосити пізніше у вівторок за вашингтонським часом.


Відомо, що США продали Україні більше 200 ракет і 37 пускових установок у 2018 році, а новий запит на постачання зброї Україною відбувся на початку літа минулого року.


У повідомленні говориться, що ця поставка зброї відокремлена від дозволеної Конгресом військової допомоги Україні в розмірі 250 мільйонів доларів, яка утримувалася адміністрацією Трампа протягом декількох місяців.


«Javelin — головна протитанкова зброя армії і морської піхоти США. Якщо Конгрес США дасть офіційне схвалення протягом 30 днів, то нова поставка Javelin буде оплачена Україною», — йдеться в повідомленні.


Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони України закуповуватиме протитанкові ракетні комплекси Javelin за прямою програмою в США з цього року.


До слова, Сполучені Штати Америки розблокували безпекову допомогу Україні на майже 400 мільйонів доларів.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/bloomberg-ssha-shvalili-prodazh-ukrajini-partiji-javelin-na-39-mln-629380.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя