Винуватиця ДТП у Харкові Зайцева подала апеляційну скаргу з новими вимогамиВинуватиця смертельної ДТП у Харкові на Сумській, в результаті якої загинуло шестеро осіб, Олена Зайцева, дочитала матеріали справи. Суддя прийняв на розгляд її апеляційну скаргу. Об этом сообщает covorp.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це написала в Facebook журналістка Тетяна Доцяк.


“Зайцева дочитала матеріали справи, і суддя взяв до розгляду її апеляційну скаргу. Найближчим часом буде призначено судове засіданя по суті. Прогнозувати коли почнеться апеляційний розгляд важко – суди завантажені. Зараз призначають на осінь і навіть зиму”, – йдеться у повідомленні.


Журналіст уточнила, що апеляційну скаргу другого винуватця аварії – Геннадія Дронова – повернули адвокату для виправлення неточностей.


“А от апеляційну скаргу Дронова залишено без руху. Адвокат має усунути якісь недоліки протягом 15 днів, і суддя знову розгляне скаргу. І лише потім вирішить – чи є привід для апеляційного розгляду”, – написала Доцяк.


І цього випливає, що по Зайцевій апеляційний суд точно відбудеться, а ось рішення щодо Дронова доведеться почекати.Нагадаємо, у справі резонансного ДТП у Харкові за участі Зайцевої намітився новий скандальний поворот.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/vynuvatytsia-dtp-u-kharkovi-zaytseva-podala-apeliatsiynu-skarhu-z-novymy-vymohamy/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя