ЦВК затвердила порядок виступів Зеленського та Порошенка на Суспільному


Центрвиборчком затвердив порядок надання ефірного часу кандидатам у президенти Володимиру Зеленському та Петру Порошенку на НСТУ

Про це повідомляє прес-служба ЦВК. Об этом сообщает blackseanews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідне рішення ухвалено на сьогоднішньому засіданні Центрвиборчкому, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 17 квітня на Суспільному радіо Володимиру Зеленському надано ефірний час з 19:00 до 19:30, Петру Порошенку — з 20:00 до 20:30.

Наголошується, що 18 квітня на Суспільному телебаченні Зеленському надано ефірний час з 20:00 до 20:30, Порошенку — з 20:51 до 21:21.

У прес-службі додають, що ефірний час надається за рахунок і в межах коштів державного бюджету, виділених на підготовку та проведення чергових виборів президента України.

  • Нагадаємо, Володимир Зеленський викликав свого опонента Петра Порошенка на дебати на стадіон НСК "Олімпійський".
  • Порошенко погодився на участь у дебатах на стадіоні та запросив опонента здати аналізи на вміст алкоголю та наркотиків у організмі.
  • У НСТУ заявили, що за дебати на "Олімпійському" мають платити штаби кандидатів і розповіли, кому довірять вести дебати.
  • 5 квітня Зеленський здав аналізи на алкоголь та наркотики у Києві перед дебатами у клініці "Євролаб".
  • Водночас, Порошенко здав аналізи у медпункті НСК "Олімпійський".
  • Від представника Порошенка надійшов запит щодо проведення дебатів 14 та 19 квітня 2019 року, а від представника Зеленського — на 19 квітня 2019 року. Штаб Володимира Зеленського проанонсував дебати на НСК "Олімпійський" 19 квітня о 19:00.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/04/12/cvk_zatverdyla_poryadok_vystupiv_zelenskogo_ta_poroshenka_na_suspilnomu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя