Морський буксир "Корець" провів відпрацювання заходів бойової підготовки

Морський буксир "Корець" ВМС ЗС України здійснив плановий вихід в море з метою виконання поставлених командуванням ООС, а також відпрацювання заходів бойової підготовки, — Генеральний штаб ЗСУ.

Під час виходу з пункту базування на дистанції близько 10 морських миль був виявлений надводний корабель, після візуального спостереження його ідентифікували як сторожовий корабель. Він зблизився із буксиром на півтори милі, ліг на паралельні курси і продовжив слідування курсом «Корця». Об этом сообщает dosugua.in.ua со ссылкой на СМИ.Непроханим гостем виявися сторожовий корабель ФСБ РФ «Краснодарець» (проект 10412, шифр «Світляк»). Наблизившись до нашого буксира по лівому борту на відстань близько трьох морських миль, російський корабель дав повний хід і швидко збільшив відстань, після чого взяв «Корець» на супровід. У той же час другий корабель йшов по правому борту, а третій тримався на великій відстані десь попереду.


Не дивлячись на «неприємне сусідство», на борту буксира «Корець» відпрацювали питання протидиверсійної оборони корабля, виконали вправи практичних стрільб із штатного корабельного озброєння та стрілецької зброї.


Вихід у море та виконання заходів бойової підготовки буксиром «Корець» прикривалися дивізіоном артилерії, на бойовому чергуванні перебували вертольоти армійської авіації та літаки винищувальної та штурмової авіації. Всі завдання на вихід в море було відпрацьовано.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/morskyy_buksyr_korets_proviv_vidpratsyuvannya_zahodiv_boyovoi_pidgotovky_310244.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя