На Кіровоградщині у минулому році працевлаштували 14 тисяч осіб. ФОТО

На Кіровоградщині у минулому році працевлаштували 14 тисяч осіб. ФОТО

В області станом на 1 січня нинішього року у центрах зайнятості зареєстрували майже 15 тисяч безробітних громадян. На цьому сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції наголосив заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян. Об этом сообщает bara-bu.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Серед безробітних громадян, 49 % складали жінки, 31 % – молодь віком до 35 років, 37 % – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців» , – зауважив Богдан Стоян .

І додав, упродовж минулого року за сприяння служби зайнятості працевлаштували 14 тисяч осіб, пройшли професійне навчання 5 тисяч осіб, започаткували власний бізнес 30 осіб, 9 тисяч громадян з числа безробітних виконували тимчасову роботу.

«Станом на початок лютого 2019 року на Кіровоградщині офіційно зареєстрували 6667 ВПО або 4542 сім’ї. У 2018 році провели 26 правопросвітницьких зустрічей майже в усіх куточках області, з яких 17 організували за сприяння та участі обласного центру зайнятості та його районних філій. У цих зустрічах брали участь 356 внутрішньо переміщених осіб. Надали близько 1000 індивідуальних юридичних консультацій» , – повідомив юрист ГО «Десяте квітня» Володимир Кудря.Джерело статті: “http://rk.kr.ua/na-kirovogradschini-u-minulomu-rotsi-pratsevlashtuvali-14-tisjach-osib-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя