Заплутані злочини й моторошні історії: у вихід в світ очікується книжка про Полтаву минулих століть


На сайті видавництва “Темпора” з’явилась книжка Олекси Доніча “Еліксир багряного кольору”. Щоправда, купити її поки що неможливо, видання знаходиться в стадії очікування. Об этом сообщает mgir.in.ua со ссылкой на СМИ.

Автор називає свою нову книжку гостросюжетним українським ретро-детективом багряного кольору, який написаний за мотивами загадкового анонімного рукопису.

Сюжет: у підвалі старого будинку знайдено рукопис із описами заплутаних злочинів і моторошних історій. Безслідно зникають декілька дівчат. У річці знайдено тіло дівчини, позбавлене крові. Таємнича смерть професора медицини. Задушення секретаря консисторії. Спроби знищення Пересопницького Євангелія — символу українського народу. Каторга, страшна помста і злочин заради кохання. Загадка покарання і спасіння невинних. Надзвичайні друзі, детективи-аматори, знаходять справжніх злодіїв, але влада намагається це приховати. І все це на вуличках старої Полтави, до якої ведуть заплутані шляхи з Карпатських гір, Сибірських лісів і кількасотлітніх підземель.

“Книжка Олекси Доніча, написана за мотивами загадкового рукопису, проведе цими шляхами, занурюючи в атмосферу такого оманливо спокійного містечка, як Полтава на межі позаминулого й минулого століть”, – йдеться на сайті “Темпори”.


Джерело статті: “http://np.pl.ua/2018/11/zaplutani-zlochyny-motoroshni-istorii-u-vykhid-v-svit-ochikuiet-sia-knyzhka-pro-poltavu-mynulykh-stolit/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя